427956-2023 - ResultaatNederland-Hoorn: Wegenonderhoud
Aankondiging van een gegunde opdracht
Werken
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Raamovereenkomst onderhoud elementenverhardingen 2023-2027
Referentienummer: 1962759
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
45233141 Wegenonderhoud
II.1.4.
Korte beschrijving
Wij willen een nieuwe (raam)overeenkomst afsluiten om het onderhoud aan de elementenverhardingen na juni 2023 efficiënt te kunnen blijven uitvoeren. Daarnaast gaan we wegen van asfaltverharding vervangen door elementenverhardingen. Deze reconstructies kunnen goed via een raamovereenkomst uitgevoerd worden. De geraamde waarde van de opdracht inclusief opties en verlengingen is ca. € 10.000.000.
We gunnen onze Opdracht op basis van het gunningscriterium laagste prijs.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
45233141 Wegenonderhoud, 45233100 Bouwwerkzaamheden voor hoofdwegen en wegen
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De geraamde waarde betreft de maximaal te verwachten bovengrens. De inspectieresultaten in combinatie met de uiteindelijke meerjarenplanning voor vervangingen/ reconstructies en groot onderhoud bepalen hoeveel onderhoud er per jaar uitgevoerd gaat worden aan elementenverhardingen en halfverhardingen. De totaalwaarde per jaar kan dus verschillen.
Dit is inclusief de opties tot herstel van de nutssleuven voor de aanleg van glasvezel.
Aan de geraamde waarde kunnen geen rechten worden ontleend.