Soort aanbestedende dienst Regionale of plaatselijke instantie
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Active Cities Spoordok
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 72224000 Advies over projectmanagement
II.1.4.
Korte beschrijving
Projectmanagement Active Cities
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Doelstelling is het coördineren van een soepele implementatie van het project Active Cities, en het verzorgen van internationale publiciteit voor het project middels de uitvoering van verschillende communicatieactiviteiten