2. Procedure
Procedure
Titel: Vernieuwen verpleegoproepsysteem
Beschrijving: Vernieuwen verpleegoproepsysteem
Interne identificatiecode: PPP0UV-731/4250/2024/762
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 32524000 Telecommunicatiesysteem
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2024/762