Soort aanbestedende dienst Publiekrechtelijke instelling
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
GGPG Levering Aardgas 2024-2025 met optiejaren 2026-2027
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 09123000 Aardgas
II.1.4.
Korte beschrijving
Groninger Gemeenten en Provincie Groningen (GGPG) besteden met deze procedure de levering van aardgas inclusief Groen Gas GvO's voor de periode van 1 januari 2024; 06:00 uur tot 1 januari 2026; 06:00 uur aan. De opdracht betreft de levering van aardgas voor alle aansluitingen van Groninger Gemeenten en Provincie Groningen (GGPG), inclusief de Omgevingsdienst en Veiligheidsregio Groningen. De te verwachten totale leveringsomvang aan Aanbestedende dienst bedraagt voor de jaren 2024 t/m 2025 circa 5,8 miljoen Nm³ per jaar. De opgegeven volumes zijn indicatief en hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. Aanbestedende dienst wil met één Leverancier een Leveringsovereenkomst aardgas afsluiten voor de voornoemde periode.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 09123000 Aardgas
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Inlichtingen over middelen van de Europese Unie De aanbesteding houdt verband met een project en/of een programma dat met middelen van de EU wordt gefinancierd: neen