428407-2023 - ResultaatNederland-Utrecht: Elektromechanisch handgereedschap
Aankondiging van een gegunde opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Elektrische en Motorische gereedschappen
Referentienummer: 2022-SB-002
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
42652000 Elektromechanisch handgereedschap
II.1.4.
Korte beschrijving
De gemeente Utrecht zoekt middels deze aanbesteding een leverancier voor de levering van elektrische en motorische gereedschappen en bijbehorende dienstverlening van onderhoud, reparaties, keuringen, advies en rapportage.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Binnen de scope van deze aanbesteding vallen de leveringen van alle gereedschappen met een brandstof aangedreven motor of een elektrisch aangedreven motor (met stekker of accu) tot 10.000 euro per product. Ook de brandstof, oliën, accu’s, adapters en opladers die nodig zijn voor deze gereedschappen behoren tot de scope van de aanbesteding, evenals trappen, ladders en rolsteigers. De gemeente verwacht 1.500 stuks elektrisch/motorisch gereedschap af te nemen, inclusief keuringen. Leverancier keurt en registreert alle gereedschappen bij levering.