42845-2024 - Resultaat
Nederland – Onderhouden van bomen – Raamovereenkomsten cyclisch onderhoud bomen gemeenten Alblasserdam, Sliedrecht en Zwijndrecht
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomsten cyclisch onderhoud bomen gemeenten Alblasserdam, Sliedrecht en Zwijndrecht
Beschrijving: Zie aanbestedingsleidraad en bijbehorende RAW bestekken zie hoeveelheden bestek
Interne identificatiecode: 220008GAD
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77211500 Onderhouden van bomen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Cyclisch onderhoud bomen gemeente Alblasserdam
Beschrijving: Zie aanbestedingsleidraad zie bestek bijlage C1
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: nvt.
Perceel: LOT-0002
Titel: Cyclisch onderhoud bomen gemeente Sliedrecht
Beschrijving: Zie aanbestedingsleidraad Zie bestek bijlagen C2
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Cyclisch onderhoud bomen gemeente Zwijndrecht
Beschrijving: Zie aanbestedingsleidraad Zie bestek C3
Interne identificatiecode: 3