428465-2025 - Resultaat
Nederland – Bouwwerkzaamheden voor spoorwegen en kabeltransportsystemen – Gebied Zee-Zevenaar - realiseren 23kV/400V EDS Havenspoorlijn
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Gebied Zee-Zevenaar - realiseren 23kV/400V EDS Havenspoorlijn
Beschrijving: De aanbesteding vindt plaats als een niet-openbare procedure op grond van het ARN2016 Deel II alsmede de Europese als oproep tot mededinging gepubliceerde Erkenningsregeling ProRail (EP2019), branchedeel Spooraannemers. ProRail heeft besloten om een eigen centraal energiedistributiesysteem (EDS) conform OVS00017 (ontwerpvoorschrift Railinfravoedingen (RIV)) op de Havenspoorlijn te gaan implementeren (hierna te noemen EDS HVSP) waaruit verbruikers zoals laadvoorzieningen, brandblusvoorzieningen, TTI, treinbeveiligingssystemen en elektrische wisselverwarming energie zullen gaan afnemen en waarin eventuele toekomstige opwekkers energie zullen gaan injecteren. De scope van deze aanbesteding betreft de realisatie van het EDS HVSP. Zie aanbestedingsdossier
Type procedure: Andere procedure in één fase
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45234000 Bouwwerkzaamheden voor spoorwegen en kabeltransportsystemen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Perceel 1 Gebied Zee-Zevenaar - realiseren 23kV/400V EDS Havenspoorlijn
Beschrijving: Zie aanbestedingsdossier
Interne identificatiecode: 1