Soort aanbestedende dienst Regionale of plaatselijke instantie
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Ontwerp, realisatie en onderhoud Distributienet Groenpoort
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 45231000 Aanleg van pijpleidingen, communicatielijnen en elektriciteitsleidingen
II.1.4.
Korte beschrijving
Gemeente Veenendaal ontwikkelt momenteel de derde deelwijk in Veenendaal-oost: Groenpoort. Een belangrijk uitgangspunt is dat de woningen warmte- en koude aangeboden krijgen vanuit een collectief systeem. Er is daarom een nieuwe energiecentrale ontworpen voor deze wijk. Deze energiecentrale wekt centraal warmte- en koude op met op hoofdlijnen een wko, warmtepompen, elektrische ketels en een warm water buffer. Middels het Distributienet (vierpijps-distributiesysteem; warm a+r en koud a+r) wat met deze aanbesteding in de markt wordt gezet, wordt de warmte en koude naar de woningen gedistribueerd.
Voor deze aanbesteding is een vooraankondiging gepubliceerd met PB/S-nummer 2022/S 012-025387 en TenderNed-kenmerk 344054.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 45232000 Aanvullende werkzaamheden voor pijpleidingen en kabels
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Opdracht omvat ontwerp, realisatie en onderhoud voor een distributienet voor warmte en koude voor de nog te bouwen wijk Groenpoort (ca. 970 woningen).