428699-2024 - Mededinging
Nederland – Onderhoud van bermen – Onderhoud Watergangen, Ruw gras en Kruidenrijk gras Perceel 2 en 3 LvC 2024-2025
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Onderhoud Watergangen, Ruw gras en Kruidenrijk gras Perceel 2 en 3 LvC 2024-2025
Beschrijving: Onderhoud Watergangen, Ruw gras en Kruidenrijk gras Perceel 2 en 3 LvC 2024-2025 €0
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45233229 Onderhoud van bermen
Aanvullende classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel Zuid-West
Beschrijving: Perceel Zuid-West
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Contract voor 1.5 jaar met de optie om 6x met 1 jaar te verlengen
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel Zuid-Oost
Interne identificatiecode: 2