Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend het hierboven vermelde adres
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Gemeente Helmond Exploitatie en beheer nieuwe zwembad
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 92610000 Exploitatie van sportaccommodatie
II.1.4.
Korte beschrijving
De opdracht heeft betrekking op het risicodragend en duurzaam beheren en exploiteren van het nieuwe zwembad in Helmond (inclusief horecavoorziening), waaronder de uitvoering van het huurdersonderhoud op basis van vooraf overeengekomen inhoudelijke en financiële afspraken. De gemeente Helmond is financieel verantwoordelijk voor het verhuurdersonderhoud.
II.1.5.
Geraamde totale waarde Waarde zonder btw: 11 000 000,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 92610000 Exploitatie van sportaccommodatie
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding