42916-2026 - Resultaat
Nederland – Componenten voor omheiningen – Dynamische bollard installatie gemeente Harderwijk- herziene uitvraag
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen - Diensten - Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Dynamische bollard installatie gemeente Harderwijk- herziene uitvraag
Beschrijving: Het leveren, installeren en onderhouden van een nieuwe dynamische bollard installatie.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie aanbestedingsdocumenten
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Aanvullende aard van het contract: Diensten, Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 34928220 Componenten voor omheiningen
Aanvullende classificatie (cpv): 34923000 Verkeersregulatieapparatuur, 42961000 Besturings- en controlesysteem, 45233280 Plaatsen van middenbermbeveiliging, 72260000 Diensten in verband met software
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Opties:
Beschrijving van de opties: Na de initiële 7 vervangingen, zullen naar verwachting nog 3 bollards vervangen worden. Nadere overeenkomsten worden afgesloten voor een periode van 3 jaar plus een optionele verlenging van 3 x 3 jaar. Dit wijkt af van de raamovereenkomst omdat hier de afschrijvingstermijn van de investeringskosten gehanteerd wordt.