2. Procedure
Procedure
Titel: Levering houten insectenlades
Beschrijving: Levering van houten insectenlades De opdracht zal bij een minimale omvang van 1.500 insectenlades, rekening houdend met de maximale looptijd van de raamovereenkomst van zes jaar en het prijsplafond. Deze schatting is niet bindend en er kunnen geen rechten aan worden ontleend.
Interne identificatiecode: EA2023Insectenlade
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39100000 Meubilair
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Het leveren van houten insectenlades voor de opslag van de entomologische collectie. De opdracht zal bij een minimale omvang van 1.500 insectenlades, rekening houdend met de maximale looptijd van de raamovereenkomst van zes jaar en het prijsplafond. Deze schatting is niet bindend en er kunnen geen rechten aan worden ontleend.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De raamovereenkomst heeft een initiële looptijd van twee jaar met een optionele verlenging van twee keer twee jaar.