429255-2024 - Mededinging
Nederland – Diensten voor het organiseren van evenementen – BZK - EA Beursstand Arbeidsmarktcommunicatie
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen - Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: BZK - EA Beursstand Arbeidsmarktcommunicatie
Beschrijving: Het ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties, Organisatie & Personeel (O&P) Rijk, Business Unit Arbeidsmarkt, wil een Raamovereenkomst sluiten met één dienstverlener op het gebied van beursstand arbeidscommunicatie dienstverlening. De Opdrachtgever zoekt een Opdrachtnemer die een combinatie biedt van specialismen op de gebieden van het ontwerpen en realiseren van stands inclusief (audio)visuele concepten afgestemd op doelstellingen en huisstijl(en) van de Opdrachtgever, zoals in deze aanbesteding bedoeld. De intentie is dat de Overeenkomst op 18 november 2024 in gaat.
Interne identificatiecode: 201865002.215.004
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Aanvullende aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 79952000 Diensten voor het organiseren van evenementen
Aanvullende classificatie (cpv): 79956000 Diensten voor het organiseren van beurzen en tentoonstellingen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000