429399-2023 - ResultaatNederland-Utrecht: Waterbouwwerkzaamheden
Aankondiging van een gegunde opdracht
Werken
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
31169408: Onderhoudsbaggerwerk Eemsgeul
Referentienummer: 31169408
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
45240000 Waterbouwwerkzaamheden
II.1.4.
Korte beschrijving
De opdrachtnemer dient in hoofdzaak de volgende werkzaamheden te verrichten:
De uitvoering van (onderhoud)baggerwerk voor de volgende gebieden:
- Vaargeul Eems – Noordzee;
- Toegangsgeul Eemshaven;
- Passeerstroken en wachtplaats.
Het leveren van de volgende services:
• Het uitvoeren van surveys om het baggerproces in te regelen en te
controleren;
• Het leveren van areaalgegevens zodat de regio in staat is zijn rol als
assetmanager in te vullen en ENC’s (Electronic Navigation Charts)
kunnen worden gemaakt;
• Het verzorgen van de benodigde vergunningen en meldingen (o.a. BlBI
en BBK);
• Het verzorgen van bouwcommunicatie.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Zie omschrijving