See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Materialen voor het aansluiten van optische vezels
Beschrijving: Levering van materialen voor het afwerken en aansluiten van optische glasvezelkabels onder de vorm van een raamovereenkomst voor een periode van zes jaar en kan eventueel verlengd worden voor twee periodes van één jaar
Interne identificatiecode: F9C/0000773208/7000001470
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 32561000 Glasvezelverbindingen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: F9C/0000773208/7000001470 - 1
Beschrijving: Materialen voor het aansluiten van optische vezels
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 32560000 Glasvezelmateriaal
Aanvullende classificatie (cpv): 32561000 Glasvezelverbindingen