429829-2023 - MededingingNederland-Maastricht: Diensten in verband met afvalwater
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Raamovereenkomst rioolreiniging, -inspectie en reparatie Maastricht Noord-Oost
Referentienummer: VIA2023012KA
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
90400000 Diensten in verband met afvalwater
II.1.4.
Korte beschrijving
Aanbesteder heeft tot doel, middels een Europese openbare aanbesteding, het sluiten van een raamovereenkomst met één opdrachtnemer voor het reinigen, inspecteren en repareren van riolering.
De werkzaamheden bestaan in hoofdzaak uit:
Uitvoeren van putinspecties en maken van putvideo’s;
Reinigen en inspecteren van riolen;
Herstellen van riolen met overwegend in situ (graafloze) technieken;
Het treffen van alle bijkomende noodzakelijke algemene werkzaamheden zoals verkeersmaatregelen, afstop – en ompompwerkzaamheden, bereikbaarheidsmaatregelen etc;
Het  rapporteren van de resultaten.
Voor een nadere beschrijving van de onderhavige opdracht wordt verwezen naar de RAW Raamovereenkomst  (bestek) met nummer W&G-08-2022.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
90470000 Diensten voor rioolreiniging, 90490000 Adviesdiensten inzake rioolinspectie en rioolwaterbehandeling
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding