430639-2024 - Resultaat
Nederland – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – Hosting, storage en kantoorinfrastructuur voor Belastingsamenwerking Gemeenten en Waterschappen (BsGW)
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Hosting, storage en kantoorinfrastructuur voor Belastingsamenwerking Gemeenten en Waterschappen (BsGW)
Beschrijving: De aanbestedende dienst is voornemens middels deze aanbesteding een overeenkomst aan te gaan met betrekking tot storage, hosting en beheer van de BsGW omgeving (kantoor inclusief bedrijfsapplicaties) en het leveren van beheer, hard- en software ten behoeve van de kantoor netwerkinfrastructuur (inclusief wireless acces) op de BsGW kantoorlocatie te Roermond. Voor scope en omvang verwijzen wij naar paragraaf 2.4 van het beschrijvend document.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aanvullende classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: De overeenkomst
Beschrijving: Storage, hosting en beheer van de BsGW omgeving (kantoor inclusief bedrijfsapplicaties) en het leveren van beheer, hard- en software ten behoeve van de kantoor netwerkinfrastructuur (inclusief wireless acces) op de BsGW kantoorlocatie te Roermond. Zie paragraaf 2.4 van het beschrijvend document
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlenging