2. Procedure
Procedure
Titel: Opstellen Soorten Management Plan
Beschrijving: Opstellen van een Soorten Management Plan: - Opstellen pre SMP en verzorgen aanvraag tijdelijke 2 jarige gebiedsgerichte omgevingsvergunning op basis pre SMP. - Uitvoeren gemeentebreed soortgericht veldonderzoek . - Opstellen SMP en verzorgen aanvraag tijdelijke 10-jarige gebiedsgerichte omgevingsvergunning op basis van het SMP. 29 km2 bebouwd gebied
Interne identificatiecode: BV-RO 2025-01
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Gelet op de geraamde opdrachtwaarde en de markt is dit de meest voor de hand liggende procedure.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90721700 Diensten voor bescherming van bedreigde planten- en diersoorten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Opstellen van een Soorten Management Plan: - Opstellen pre SMP en verzorgen aanvraag tijdelijke 2 jarige gebiedsgerichte omgevingsvergunning op basis pre SMP. - Uitvoeren gemeentebreed soortgericht veldonderzoek . - Opstellen SMP en verzorgen aanvraag tijdelijke 10-jarige gebiedsgerichte omgevingsvergunning op basis van het SMP. 29 km2 bebouwd gebied.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Naar aanleiding van de verkregen data en/of omstandigheden tijdens het veldonderzoek kan het noodzakelijk zijn om aanvullende werkzaamheden uit te voeren. In voorkomend geval maken deze onderdeel uit van deze opdracht.