430928-2025 - Mededinging
Nederland – Mobiele telefoons – Levering van mobiele telefoons
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Levering van mobiele telefoons
Beschrijving: Zie offerteaanvraag Zie offerteaanvraag
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 32250000 Mobiele telefoons
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Levering mobiele telefoons
Beschrijving: Voor meer informatie, zie de aanbestedingsstukken. €750.000
Interne identificatiecode: 1