See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: De aankoop van medisch materiaal en infrastructuur bestemd voor humanitaire hulp
Beschrijving: Onderhavige opdracht betreft de aankoop van medisch materiaal en infrastructuur bestemd voor humanitaire hulp, die de Federale Overheidsdienst Volksgezondheid, Veiligheid van de Voedselketen en Leefmilieu in staat moet stellen een veldhospitaal op te zetten in geval van een ramp.
Interne identificatiecode: EMT2_PP202501
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39000000 Meubelen (m.i.v. kantoormeubelen), inrichtingsartikelen, huishoudelijke apparaten (uitgez. verlichting) en schoonmaakproducten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Tenten en hun toebehoren, inclusief verlichting en temperatuurregeling
Beschrijving: Tenten en hun toebehoren, inclusief verlichting en temperatuurregeling
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 39522530 Tenten
Perceel: LOT-0002
Titel: Medische uitrusting
Beschrijving: Medische uitrusting
Interne identificatiecode: 2
Belangrijkste classificatie (cpv): 33100000 Medische apparatuur
Perceel: LOT-0003
Titel: Elektrische generatoren en reservoirs
Beschrijving: Elektrische generatoren en reservoirs
Interne identificatiecode: 3
Belangrijkste classificatie (cpv): 31121000 Generatoraggregaatsets
Perceel: LOT-0004
Titel: Meubilair
Beschrijving: Meubilair
Interne identificatiecode: 4
Belangrijkste classificatie (cpv): 39100000 Meubilair
Perceel: LOT-0005
Titel: Ziekenhuisbedden
Beschrijving: Ziekenhuisbedden
Interne identificatiecode: 5
Belangrijkste classificatie (cpv): 33192120 Ziekenhuisbedden