431023-2024 - Resultaat
België – Drukkerij- en afleveringsdiensten – Aanmaak van publicitair print-materiaal voor de verkooppunten van de Nationale Loterij
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen - Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Aanmaak van publicitair print-materiaal voor de verkooppunten van de Nationale Loterij
Beschrijving: Dit is een aankondiging van een gegunde opdracht. De Nationale Loterij is op zoek naar een partner die dient te zorgen voor de integrale productie van het publicitair print-materiaal dat bestemd is voor haar verkooppunten. Contactpersoon: Catherine Abanto (catherine.abanto@loterie-nationale.be)
Interne identificatiecode: FIN/PRO/2023.54
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Aanvullende aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 79823000 Drukkerij- en afleveringsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 22458000 Maatdrukwerk
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: Dit is een aankodinging van een gegunde opdracht. De Nationale Loterij is op zoek naar een partner die dient te zorgen voor de integrale productie van het publicitair print-materiaal dat bestemd is voor haar verkooppunten. De Nationale Loterij treedt op als aankoopcentrale. Al haar bestaande en nog op te richten dochterondernemingen zijn gerechtigd gebruik te maken van de raamovereenkomst. Ook de volgende entiteiten zijn gerechtigd gebruik te maken van deze raamovereenkomst: • de NV LNL Services • de NV New Lotto Sports Organisation (NewLSO) • de CVBA Captains of Cycling • de NV Scooore • de eventuele toekomstige dochterondernemingen.
Interne identificatiecode: 1