431036-2022 - MededingingBelgië-Leuven: Volledige of gedeeltelijke bouw- en civieltechnische werkzaamheden
Aankondiging van een opdracht
Werken
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
R0 Halle Ecoduct Vlasmarktdreef
Referentienummer: AWV Vl-Br-WVB/INV/R0/9/U1-F02_0
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
45200000 Volledige of gedeeltelijke bouw- en civieltechnische werkzaamheden
II.1.4.
Korte beschrijving
De aanneming heeft tot doel om de bestaande, na-gespannen betonnen brug af te breken (bovenbouw en onderbouw) en het bouwen van het ecoduct met medegebruik over de Brusselse Ring R0 ter hoogte van het Hallerbos in Halle, ter vervanging van de bestaande verkeersbrug van de Vlasmarktdreef. De nieuwe brug zal bestaan uit twee afzonderlijke portiekbruggen op de locatie van de afgebroken brug.
In de rijrichting richting Brussel (binnenring) dienen er permanent 2 rijstroken beschikbaar te zijn voor het doorgaand verkeer, en in de rijrichting richting Ittre (buitenring) dienen permanent 3 rijstroken beschikbaar te zijn, uitgezonderd tijdens bepaalde werkzaamheden die het afsluiten van rijstroken noodzakelijk maakt wegens veiligheidsredenen.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
45220000 Civieltechnische en bouwwerkzaamheden, 45221000 Bouwen van bruggen en tunnels, schachten en ondergrondse doorgangen, 45221110 Bruggenbouw, 45221100 Bruggenbouwwerkzaamheden, 45233120 Wegenbouwwerken, 45112500 Grondverzet, 45111100 Sloopwerkzaamheden, 45000000 Bouwwerkzaamheden
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De opdracht omvat hoofdzakelijk (niet-limitatief):
● Het uitvoeren van (voorbereidende) grondwerken;
● Het afbreken en verwijderen van de brugdekplaat;
● Het afbreken en verwijderen van de pijlers en landhoofden (deels);
● Het opbreken van de aanwezige parkings;
● Het (deels) opbreken van de bestaande Vlasmarktdreef;
● Het realiseren van tijdelijke beschoeiing en uitgraven van de bouwputten;
● Het verwijderen van bestaande fundering van de pijlers (deels);
● Het aanleggen van tijdelijke verhardingen en doorsteken;
● Het construeren van de twee portiekbruggen;
● Het construeren van de vleugelmuren en de U-bakken;
● Het uitvoeren van rioleringswerken;
● Het uitvoeren van de ophogingen naar het ecoduct;
● Het aanbrengen van de bovenbouw op het ecoduct;
● Het rooien van bomen en struiken;
● Uitvoering van bezaaiingswerken in bermen;
● Het uitvoeren van betonwerken;
● Het uitvoeren van funderingswerken;
● Het uitvoeren van ter plaatse gestorte veiligheidsinrichtingen;
● Het aanbrengen van markeringen;
● Het leveren, plaatsen, in stand houden en verwijderen van werfsignalisatie;
● Het vernieuwen van een ecoraster;
● Het onderhoud van de werken gedurende de waarborgperiode.