43131-2024 - Mededinging
België – Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie – Hasselt Campus overkoepelend bureau
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Hasselt Campus overkoepelend bureau
Beschrijving: Fluvius wenst haar bestaande site aan de Trichterheideweg te Hasselt te vernieuwen. Om dit te verwezenlijken is zij op zoek naar een overkoepelend bureau (architectuur, studie, projectmanagement, …) dat haar hierin zal bijstaan gedurende een looptijd van 7-10 jaar. Dit wenst zij vast te leggen in een raamovereenkomst. De site te Hasselt wordt gekenmerkt door verschillende bestaande gebouwen. De vernieuwing dringt zich op omwille van o.a. de volgende factoren: • centralisatie van meerdere activiteiten in de regio; • het organiseren van een campus op deze site; • het verouderd patrimonium op de bestaande site; • het inspelen op de klimaatveranderingen; • duurzaamheid, • … Daarbij ziet de aanbesteder gefaseerde werkzaamheden, echter, het bureau kan hieraan ook een andere invulling geven wanneer deze efficiënter zou blijken. De site dient wel te allen tijde operationeel te blijven. Meer informatie is terug te vinden in een mogelijk scenario voor de ontwikkeling van de site, vermeld in de als bijlage A “Visienota” aan de selectieleidraad toegevoegde PowerPoint presentatie. Fluvius staat hierbij open om mee na te denken over innovatieve, duurzame en out of the box ideeën/oplossingen i.v.m. architectuur en technieken. zie ook selectieleidraad
Interne identificatiecode: FLU22D040
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
Aanvullende classificatie (cpv): 71420000 Landschapsarchitectuurdiensten, 71300000 Dienstverlening door ingenieurs, 71500000 Diensten in verband met de bouw, 79994000 Contractenbeheer, 71313000 Advies inzake milieutechniek, 71200000 Dienstverlening op het gebied van architectuur en dergelijke, 71313100 Advies inzake bestrijding van geluidsoverlast, 71313200 Advies inzake geluidsisolatie- en akoestiek-projecten, 71313400 Milieueffectbeoordeling voor bouwwerkzaamheden, 71313410 Risicobeoordeling voor bouwwerkzaamheden, 71313420 Milieunormen voor de bouw, 71313430 Analyse van milieu-indicatoren voor de bouw, 71313440 Milieueffectbeoordelingsdiensten voor de bouw, 71313450 Milieutoezicht voor bouwwerkzaamheden, 71314000 Energie en aanverwante diensten, 71240000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde en planning, 71314200 Energiebeheer, 71314300 Advies inzake efficiënt energiegebruik, 71314310 Diensten in verband met warmtetechniek voor gebouwen, 71315000 Technische installaties in gebouwen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: FLU22D040 - 1
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 71200000 Dienstverlening op het gebied van architectuur en dergelijke