431547-2024 - Mededinging
Nederland – Waterbouwwerkzaamheden – 31187297 Basisonderhoudscontract vaste vaarwegmarkeringen, project "Zeker Zichtbaar"
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: 31187297 Basisonderhoudscontract vaste vaarwegmarkeringen, project "Zeker Zichtbaar"
Beschrijving: De scope van het basisonderhoudscontract beperkt zich in hoofdlijnen tot het borgen van de nautische functie van de vaste vaarwegmarkeringen en de daaraan gerelateerde onderhoudswerkzaamheden. Dat wil zeggen: het oplossen van storingen aan de nautische verlichting en herstellen van kleine schades (correctief onderhoud). Daarnaast het uitvoeren van preventief onderhoud aan complexere nautische installaties, inclusief het uitvoeren van veiligheidskeuringen (voor een klein deel van het areaal: de zogenaamde specials). De aannemers van het basisonderhoudscontract bezoeken beheerobjecten alleen in geval van storing of schade, of wanneer preventief onderhoud en keuringen uitgevoerd moeten worden. Zie het reeds ingevulde veld m.b.t. de korte omschrijving
Interne identificatiecode: 31187297
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45240000 Waterbouwwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 63724000 Navigatiediensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Noord
Beschrijving: Perceel 1: Noord: circa 821 objecten en circa 14 vuurtorens: IALA categorie 1: circa 14 IALA categorie 2: circa 235 IALA categorie 3: circa 248 IALA categorie 4: circa 338
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De Opdrachtgever is gerechtigd om deze Overeenkomst eenmaal te verlengen voor een periode van 2 jaar.
Perceel: LOT-0002
Titel: Zuid
Beschrijving: Perceel 2: Zuid: circa 996 objecten: IALA categorie 1: circa 62 IALA categorie 2: circa 296 IALA categorie 3: circa 111 IALA categorie 4: circa 527
Interne identificatiecode: 2