431571-2023 - ResultaatBelgië-Gent: Diverse zakelijke diensten
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Parkeeronderzoek in Gent 2023
Referentienummer: Mobiliteitsbedrijf -MB 17/2022-F03_0
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
79990000 Diverse zakelijke diensten
II.1.4.
Korte beschrijving
De uit te voeren diensten betreffen het uitvoeren van een parkeeronderzoek in de stad Gent.
Het parkeeronderzoek omvat het registreren, door middel van een scanvoertuig met ANPR-camera’s of andere, gelijkaardige, systemen, van de geografische positie en het kenteken van alle geparkeerde wagens in het onderzoeksgebied, het omzetten van deze registraties in GIS-data, het opschonen van de dataset, het verrijken van de data met de door de aanbestedende overheid aangeleverde informatie, het analyseren van de gegevens en het opstellen van een gedetailleerde rapportage (tabellen, grafieken, kaartmateriaal).
Deze opdracht omvat een verplichte optie inzake registratie en ter beschikking stellen van videobeelden.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding