2. Procedure
Procedure
Titel: Vervanging koelmachine 3
Beschrijving: Vervanging koelmachine 3
Interne identificatiecode: PPP0V5-673/6023/2026/673
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 42512300 Verwarmings-, ventilatie- en luchtbehandelingspakketten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2026/673 1_1
Opties:
Beschrijving van de opties: Vereiste opties (vereiste opties)