431857-2024 - Resultaat
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – Magazijnmedewerker - Cluster MO
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Magazijnmedewerker - Cluster MO
Beschrijving: Jij bent van het organiseren en bijhouden van A tot Z! Als magazijnmedewerker zorg je voor de ontvangst, opslag en verzending van goederen in het magazijn. Je houdt voorraden bij, verpakt producten, laadt en lost vracht, en zorgt voor een georganiseerd en efficiënt werkgebied. Jouw rol is cruciaal voor het soepel verlopen van de logistieke keten.
Interne identificatiecode: 6-D-14200-24
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000