2. Procedure
Procedure
Titel: Stichting Prisma Scholen Almere schoonmaakonderhoud
Beschrijving: Schoonmaakonderhoud en glasbewassing voor 17 basisscholen in Almere. -
Interne identificatiecode: EX-000741-FJ
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90919300 Schoonmaken van scholen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Stichting Prisma Scholen Almere schoonmaakonderhoud en glasbewassing
Beschrijving: Schoonmaakonderhoud in 17 basisscholen in Almere
Interne identificatiecode: 1