432438-2024 - Resultaat
België – Monitoren – Medische monitoring Spoed Sint-Vincentius
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Medische monitoring Spoed Sint-Vincentius
Beschrijving: Medische monitoring en toebehoren
Interne identificatiecode: KSW/GZA/200624
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33195100 Monitoren
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: KSW/GZA/200624 - 1
Interne identificatiecode: 1