432770-2024 - Resultaat
Nederland – Makelaarsdiensten – Taxateurs grondverwerving en Taxateurs nadeelcompensatie
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Taxateurs grondverwerving en Taxateurs nadeelcompensatie
Beschrijving: Rijkswaterstaat maakt gebruik van een aantal specifieke onafhankelijke externe deskundigen op gebied van taxatie grondverwerving en nadeelcompensatie. Dit zijn respectievelijk de afdeling Grondverwerving van het onderdeel Grote Projecten en Onderhoud (GPO) en drie juridische afdelingen (BJV) van het onderdeel Corporate Dienst (CD). De onafhankelijke deskundigen worden door de hiervoor genoemde onderdelen van Rijkswaterstaat ingeschakeld voor advisering over schadeloosstellingen en/of schadevergoedingen bij met name verwerving van onroerende zaken en nadeelcompensatie- en planschadezaken. Perceel 1: € 5.000.000 Perceel 2: € 2.000.000
Interne identificatiecode: 31194759
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 70000000 Makelaarsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Taxateurs grondverwerving
Beschrijving: Tot de werkzaamheden van de Taxateur grondverwerving behoren het adviseren en opstellen van taxatierapporten op onteigeningsbasis van aan te kopen, voor Rijkswaterstaat werken benodigde, onroerende zaken. De taxatierapporten worden uitgevoerd voor de minister van IenW.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Optie tot verlenging
Perceel: LOT-0002
Titel: Taxateurs nadeelcompensatie
Beschrijving: Namens de minister van IenW wordt aan een onafhankelijke adviescommissie opdracht verleend om een advies uit te brengen over een verzoek om nadeelcompensatie. De onafhankelijke en onpartijdige deskundigen die in deze adviescommissie deelnemen, betreffen een voorzitter (doorgaans een jurist), voor zover nodig aangevuld met een of meerdere Taxateurs nadeelcompensatie, financieel deskundigen en/of andere deskundigen.
Interne identificatiecode: 2