432776-2026 - Resultaat
Nederland – Verkeersregulatieapparatuur – Raamovereenkomst Traffic Light Controllers - levering en onderhoud
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst Traffic Light Controllers - levering en onderhoud
Beschrijving: De gemeente wil met meerdere (maximaal vijf) partijen een raamovereenkomst op basis van de RAW-systematiek afsluiten voor het leveren en onderhouden van Traffic Light Controllers. Zie inschrijvingsleidraad en/of RAW-raamovereenkomst
Interne identificatiecode: 2025SB815
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34923000 Verkeersregulatieapparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Traffic Light Controllers – levering en onderhoud
Beschrijving: De gemeente wil maximaal vijf raamovereenkomsten op basis van de RAW-systematiek afsluiten voor het leveren en onderhouden van Traffic Light Controllers. Zie inschrijvingsleidraad en/of RAW-raamovereenkomst
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Zie verlenging.