2. Procedure
Procedure
Titel: Realistisch Oefenen Veiligheidsregio Limburg-Noord
Beschrijving: Het beschikbaar stellen van een oefencentrum en bijbehorende faciliteiten voor het verzorgen van realistische brandweeroefeningen en vakbekwaamheidsactiviteiten voor Veiligheidsregio Limburg-Noord. De opdracht betreft het beschikbaar stellen van een oefencentrum en bijbehorende faciliteiten ten behoeve van realistisch oefenen voor Veiligheidsregio Limburg-Noord, verdeeld over twee percelen. Zie het beschrijvend document voor de volledige omvang.
Interne identificatiecode: VRLN-2026-BRW-MV-013
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Europese openbare aanbesteding voor het sluiten van raamovereenkomsten ten behoeve van realistisch oefenen voor Veiligheidsregio Limburg-Noord. De opdracht is verdeeld in twee percelen: Perceel 1 Vakbekwaam Blijven en Perceel 2 Vakbekwaam Worden (manschappen- en bevelvoerdersopleidingen). Gunning vindt plaats op basis van de beste prijs-kwaliteitverhouding (BPKV).
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 80550000 Diensten voor opleiding inzake veiligheid
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1 – Vakbekwaam Blijven
Beschrijving: Het beschikbaar stellen van een trainingscentrum en oefenobjecten ten behoeve van realistisch oefenen voor Vakbekwaam Blijven binnen Veiligheidsregio Limburg-Noord. De opdracht omvat het faciliteren van realistische brandweeroefeningen, inclusief bijbehorende faciliteiten en dienstverlening zoals nader omschreven in het Beschrijvend Document en Programma van Eisen. Het perceel omvat het beschikbaar stellen van een trainingscentrum, oefenobjecten en bijbehorende faciliteiten ten behoeve van realistisch oefenen voor Veiligheidsregio Limburg-Noord, conform het Beschrijvend Document.
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2 – Vakbekwaam worden, Manschappen- en Bevelvoerdersopleiding
Beschrijving: Het beschikbaar stellen van een trainingscentrum, oefenobjecten en bijbehorende faciliteiten ten behoeve van de manschappen- en bevelvoerdersopleidingen binnen Veiligheidsregio Limburg-Noord, conform het Beschrijvend Document en Programma van Eisen. Het perceel omvat het faciliteren van opleidings- en oefenactiviteiten voor manschappen- en bevelvoerdersopleidingen, inclusief oefenobjecten, ondersteunende faciliteiten, catering en overnachtingsmogelijkheden zoals nader omschreven in het Beschrijvend Document.
Interne identificatiecode: 2