2. Procedure
Procedure
Titel: Strooien en sneeuwvrij houden van parkings en interne paden OCMW Gent
Beschrijving: Strooien en sneeuwvrij houden van parkings en interne paden OCMW Gent
Interne identificatiecode: PPP0HZ-5913/6460/SLS/2026/026 - ID5913
Type procedure: Andere procedure in één fase
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90620000 Sneeuwruimingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: SLS/2026/026 - ID5913_1