43300-2024 - Resultaat
Nederland – Diensten voor klantenonderzoek – FIN - EA Burgerreizen Toeslagen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: FIN - EA Burgerreizen Toeslagen
Beschrijving: Er is een Overeenkomst afgesloten met een (1) dienstverlener op het gebied van Burgerreizen & rapportage die in staat is om vier Burgerreizen Toeslagen én een visuele wijze van rapporteren op verbeteringen (voor in de Obeya) uit te werken (zie opdrachtomschrijving). De Overeenkomst is ingegaan op 15 april 2023. N.B. Een burgerreis is een weergave van de weg die de burger aflegt vanaf de oriëntatie tot en met stopzetten van een toeslag, inclusief alle contactmomenten, ervaren emoties en punten waarin de burger vastloopt.
Interne identificatiecode: 201865004.015.032
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79342310 Diensten voor klantenonderzoek
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1