433344-2024 - Mededinging
Nederland – Bouwen van gebouwen – Vooraankondiging Europese aanbesteding Ketensamenwerking verduurzaming 5.700 bestaande woningen
Vooraankondiging of periodieke indicatieve aankondiging gebruikt als oproep tot mededinging – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Vooraankondiging Europese aanbesteding Ketensamenwerking verduurzaming 5.700 bestaande woningen
Beschrijving: In deze vooraankondiging wordt het voornemen van Woningbouwcorporatie Stichting Thius omschreven om via de niet-openbare Europese procedure van de concurrentiegerichte dialoog vier partijen te contracteren, die op basis van de ketensamenwerkingsovereenkomst met een programmatische (projectoverstijgende) aanpak 5.700 bestaande woningen verduurzamen. Omstreeks september 2024 wil Thius hiervoor de aanbesteding starten. De verwachte uiterste inschrijvingsdatum is 19 februari 2025. Met deze vooraankondiging willen we geïnteresseerde partijen hierover informeren, zodat zij zich kunnen voorbereiden op de aanbesteding en eventuele samenwerkingen en gezamenlijke voorbereiding tijdig kunnen opstarten. De aanbesteding wordt na de zomer gepubliceerd op het aanbestedingsplatform Mercell S2C en op Tenderned en TED. Via Mercell S2C kun geïnteresseerden zich alvast melden.
Interne identificatiecode: EPA 2025-2035
Type procedure: Niet-openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Europese Niet openbare procedure volgens concurrentie gerichte dialoog volgens hoofdstuk 4 van de ARW 2016
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45210000 Bouwen van gebouwen
Aanvullende classificatie (cpv): 45211100 Werkzaamheden voor huizenbouw, 45261910 Reparatie van daken, 45315100 Elektrotechnische installatiewerken, 45315600 Laagspanningsinstallaties, 45321000 Warmte-isolatiewerkzaamheden, 45323000 Geluidsisolatiewerkzaamheden, 45441000 Beglazing, 71311100 Ondersteunende diensten voor bouwkunde
5. Perceel
Perceel: LOT-0000