Soort aanbestedende dienst Regionale of plaatselijke instantie
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Standaard software en aanverwante dienstverlening (Broker) gemeente Hengelo
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 48000000 Software en informatiesystemen
II.1.4.
Korte beschrijving
Aanbesteding standaard software en aanverwante dienstverlening
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Gemeente Hengelo
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 48000000 Software en informatiesystemen
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Standaard software
Gemeente Haaksbergen
Perceel nr.: 2