2. Procedure
Procedure
Titel: Duiktoestellen voor Veiligheidsregio Haaglanden
Beschrijving: Duiktoestellen voor de VRH. Zie aanbestedingsdocument.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 37412200 Duik- en snorkeluitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Duiktoestellen
Beschrijving: Zie aanbestedingsdocument
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Optioneel kan ook communicatieapparatuur voor gebruik met de duiktoestellen onderdeel zijn van de raamovereenkomst.