433561-2023 - ResultaatBelgië-Kortrijk: Farmaceutische producten
Aankondiging van een gegunde opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Raamovereenkomst voor aankoop en levering van contrastmiddelen
Referentienummer: 2021/615
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
33600000 Farmaceutische producten
II.1.4.
Korte beschrijving
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Paramagnetische contrastmiddelen met macrocyclische moleculestructuur voor gebruik bij MRI onderzoeken 0,5 mmol/ml
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Paramagnetische contrastmiddelen met macrocyclische moleculestructuur voor gebruik bij MRI onderzoeken 1 mmol/ml
Perceel nr.: 2
Paramagnetische contrastmiddelen met macrocyclische moleculestructuur voor gebruik bij hepatobiliaire MRI onderzoeken 0,5 mmol/ml
Perceel nr.: 3
Jodiumhoudende niet-ionische contrastmiddelen – concentratie jood <= 300 MG/ML
Perceel nr.: 4
Jodiumhoudende niet-ionische contrastmiddelen – concentratie jood = 300 MG/ML
Perceel nr.: 5
Jodiumhoudende niet-ionische contrastmiddelen – concentratie jood =350 MG/ML
Perceel nr.: 6
Jodiumhoudende niet-ionische contrastmiddelen – concentratie jood =370 MG/ML
Perceel nr.: 7
Jodiumhoudende niet-ionische contrastmiddelen – concentratie jood =400 MG/ML
Perceel nr.: 8
Jodiumhoudende contrastmiddelen joxitalaminezuur, megluminezout voor radiologische onderzoeken
Perceel nr.: 9
Jodiumhoudende niet ionische contrastmiddelen – dimeer
Perceel nr.: 10
Contrastmiddelen met bariumsulfaat
Perceel nr.: 11