433774-2024 - Mededinging
Nederland – Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu – WFRL-11-33614 Industrieel Reinigen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: WFRL-11-33614 Industrieel Reinigen
Beschrijving: De aanbestede Opdracht omvat Industrieel reinigen, te verdelen in de volgende twee percelen: Perceel 1: Industriële reinigingswerkzaamheden met afval afvoer Perceel 2: industriële reinigingswerkzaamheden
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90000000 Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu
Aanvullende classificatie (cpv): 90470000 Diensten voor rioolreiniging, 90600000 Verwijderen, schoonmaken en ontsmetten binnen een stedelijke en/of landelijke omgeving, 90611000 Straatreinigingsdiensten, 90690000 Diensten voor graffitiverwijdering, 90900000 Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1: industriële reinigingswerkzaamheden met afval afvoer
Beschrijving: Industriële reinigingswerkzaamheden met afval afvoer
Interne identificatiecode: WFRL-11-33614
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2: industriële reinigingswerkzaamheden
Beschrijving: Industriële reinigingswerkzaamheden