433898-2024 - Resultaat
België – Aardolieproducten, brandstof, elektriciteit en andere energiebronnen – levering in 2026, 2027 en 2028 van aardgas en elektriciteit en opkopen geïnjecteerde stroom
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: levering in 2026, 2027 en 2028 van aardgas en elektriciteit en opkopen geïnjecteerde stroom
Beschrijving: levering in 2026, 2027 en 2028 van aardgas en elektriciteit en opkopen geïnjecteerde stroom
Interne identificatiecode: VZWDOKO-2024/AW/006
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 09000000 Aardolieproducten, brandstof, elektriciteit en andere energiebronnen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: VZWDOKO-2024/AW/006 - 1
Beschrijving: Levering aardgas
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 09123000 Aardgas
Perceel: LOT-0002
Titel: VZWDOKO-2024/AW/006 - 2
Beschrijving: leveren van elektriciteit en opkopen geïnjecteerde stroom
Interne identificatiecode: 2
Belangrijkste classificatie (cpv): 09310000 Elektriciteit