43392-2025 - Resultaat
België – Accu's/batterijen – Levering van startbatterijen voor autobussen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Levering van startbatterijen voor autobussen
Beschrijving: Levering van startbatterijen voor autobussen - 3 percelen
Interne identificatiecode: PR-2023-031
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 31440000 Accu's/batterijen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: PR-2023-031 - 1
Beschrijving: Levering startbatterijen voor autobussen
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: PR-2023-031 - 2
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: PR-2023-031 - 3
Interne identificatiecode: 3