43397-2023 - MededingingNederland-'s-Gravenhage: Dienstverlening door ingenieurs
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Energie Infrastructuur Plan Noordzee 2050
Referentienummer: 202211077
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
71300000 Dienstverlening door ingenieurs
II.1.4.
Korte beschrijving
Begeleiden en opstellen van het Energie Infrastructuur Plan Noordzee 2050, met als hoofddoel een richtinggevend beeld voor overheid, TSO’s en markpartijen te schetsen hoe de verdere doorgroei van het energiesysteem op de Noordzee er na 2030 uit kan zien. Hiertoe brengt het EIPN in beeld welke infrastructuur nodig is voor
• de verdere uitrol van wind op zee (en mogelijk zon op zee) na 2030;
• de productie van waterstof op zee en scenario’s voor hergebruik van bestaande gasinfrastructuur voor waterstoftransport;
• onderling verbonden elektriciteits- en waterstoftransportinfrastructuur naar zowel het Nederlandse vasteland als naar (offshore energiehubs van) ons omringende Noordzeelanden;
en deze in onderlinge samenhang ordentelijk in de tijd te plaatsen. Daarnaast geeft het EIPN inzicht in de daarvoor noodzakelijke besluitvorming over rolverdeling, marktordening en wettelijk instrumentarium.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
1000000