CPV-code hoofdcategorie 79400000 Adviezen inzake bedrijfsvoering en management, en aanverwante diensten
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Benaming
EU Liaison services 2023
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 79400000 Adviezen inzake bedrijfsvoering en management, en aanverwante diensten
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding op het moment waarop de overeenkomst wordt gesloten
Zie gunningsleidraad