434536-2026 - Resultaat
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – Gemeente Harderwijk Jurist
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Gemeente Harderwijk Jurist
Beschrijving: Wij zoeken een enthousiaste en dienstverlenende jurist, werkzaam op het brede terrein van het bestuursrecht. Ook privaatrechtelijke aangelegenheden zoals overeenkomsten komen aan de orde. Je geeft juridisch advies aan de organisatie en het bestuur. Je vertegenwoordigt het bestuur in bezwaar- en (hoger) beroepsprocedures en voorlopige voorzieningen.
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Dynamisch aankoop systeem
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000