434565-2023 - ResultaatNederland-Rotterdam: Xerografisch papier
Aankondiging van een gegunde opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
EA Papier (blanco en gekleurd)
Referentienummer: 2023-001
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
30197644 Xerografisch papier
II.1.4.
Korte beschrijving
De Aanbestedende dienst wil één Opdrachtnemer contracteren ten behoeve van de levering van papier. De Aanbestedende dienst is voornemens één geschikte leverancier te contracteren voor de levering van papier (blanco en kleur). Aanbestedende dienst wenst dit doel te realiseren door middel van een Europese aanbesteding volgens een openbare procedure, waar de 'inschrijving met de laagste prijs' het uitgangspunt is.
De scope van de opdracht bestaat uit het voorzien in kopieerpapier en gekleurd papier voor het praktijk, voortgezet en speciaal onderwijs. De Aanbestedende dienst wil de bestellingen elektronisch / telefonisch / per e-mail plaatsen. Iedere locatie moet zelfstandig kunnen bestellen en daarnaast worden bestellingen ook op iedere locatie geleverd.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
30197640 Contact- of ander kopieerpapier, 30197642 Fotokopieer- en xerografisch papier, 30197643 Fotokopieerpapier
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Deze aanbesteding is gericht op de levering van papier gedurende de looptijd van de Overeenkomst.
De Aanbestedende dienst heeft de volgende globale doelstellingen geformuleerd:
• Levering van papier tegen marktconforme, eerlijke tarieven op basis van transparantie;
• Optimalisatie van inkoop en het proces van inkoop (bestellen);
• Zo hoog mogelijke leverbetrouwbaarheid;
• Scholen gerichte benadering en uitvoering.
De scope van de aanbesteding bestaat uit, maar is niet beperkt tot, de volgende soorten papier:
• Blanco A4 75 gram/m2;
• Blanco A4 en A3 80 gram/m2;
• Blanco A4 120 gram/m2;
• Kleur A4 en A3 80 gram/m2;
• Kleur A4 120 gram/m2;
• Kleur A3 160 gram/m2.