See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Medische voeding en toebehoren
Beschrijving: Medische voeding en toebehoren
Interne identificatiecode: PPP0V1-89/5076/2025024
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33692300 Enterale voeding
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Enterale voeding: standaard
Beschrijving: Perceel 1: Enterale voeding: standaard
Interne identificatiecode: 2025024_1
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Enterale voeding: speciaal
Beschrijving: Perceel 2: Enterale voeding: speciaal
Interne identificatiecode: 2025024_2
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel 3: Enterale en semi-elementaire voeding voor volwassenen en kinderen
Beschrijving: Perceel 3: Enterale en semi-elementaire voeding voor volwassenen en kinderen
Interne identificatiecode: 2025024_3
Perceel: LOT-0004
Titel: Perceel 4: Bijvoeding / drinkvoeding standaard en drinkvoeding speciaal
Beschrijving: Perceel 4: Bijvoeding / drinkvoeding standaard en drinkvoeding speciaal
Interne identificatiecode: 2025024_4
Perceel: LOT-0005
Titel: Perceel 5: Baby- peuter- en kleutervoedingen
Beschrijving: Perceel 5: Baby- peuter- en kleutervoedingen
Interne identificatiecode: 2025024_5
Perceel: LOT-0006
Titel: Perceel 6: Indikkingsmiddelen/modules poeders
Beschrijving: Perceel 6: Indikkingsmiddelen/modules poeders
Interne identificatiecode: 2025024_6
Perceel: LOT-0007
Titel: Perceel 7: Toebehoren: Watercontainers
Beschrijving: Perceel 7: Toebehoren: Watercontainers
Interne identificatiecode: 2025024_7
Perceel: LOT-0008
Titel: Toebehoren: Enfit doppen, gastrostomietubes en PEG connectors
Beschrijving: Toebehoren: Enfit doppen, gastrostomietubes en PEG connectors
Interne identificatiecode: 2025024_8
Perceel: LOT-0009
Titel: Perceel 9: Toebehoren: enterale spuiten
Beschrijving: Perceel 9: Toebehoren: enterale spuiten
Interne identificatiecode: 2025024_9