434934-2025 - Resultaat
België – Software en informatiesystemen – Aanschaf, implementatie en exploitatie van een elektronisch patiëntendossier (EPD)
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Aanschaf, implementatie en exploitatie van een elektronisch patiëntendossier (EPD)
Beschrijving: Het Instituut voor Tropische Geneeskunde is op zoek naar een nieuw multidisciplinair EPD (Elektronisch Patiënten Dossier) voor hun polikliniek. Het Instituut voor Tropische Geneeskunde zoekt een gehomologeerd softwaresysteem met de standaard eHealth koppelingen, dat gebruikt kan worden om het zorgproces van de patiënt te ondersteunen. Dit betreffende onze ambulante consultaties omtrent seksueel overdraagbare infecties, multidisciplinaire hiv-zorg, reis- en tropische geneeskunde en infectieziekten. Het pakket moet aanpasbaar zijn en heeft de mogelijkheid om verschillende type consultaties te ondersteunen per discipline.
Interne identificatiecode: AKD-0220
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: AKD-0220 - 1
Interne identificatiecode: 1