435056-2023 - ResultaatNederland-Amsterdam: Telecommunicatiediensten
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Telefonie omgeving (SaaS/cloud)
Referentienummer: 2021-EV-Telefonie
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
64200000 Telecommunicatiediensten
II.1.4.
Korte beschrijving
Huidige on premise telefonie omgeving omzetten naar een SaaS oplossing en binnen het huidige samenwerkingsplatform integreren.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
64214200 Telefooncentralediensten, 71316000 Advies inzake telecommunicatie
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
€ 1.264.000 excl btw tijdens looptijd van maximaal 8 jaar.