435470-2023 - ResultaatNederland-Roden: Automatiseringssysteem
Aankondiging van een gegunde opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Aanbesteding applicatie HR- en Salarisadministratie
Referentienummer: TN-395528
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
48921000 Automatiseringssysteem
II.1.4.
Korte beschrijving
Levering applicatie voor het uitvoeren van HR- en Salarisadministratie
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Levering applicatie voor het uitvoeren van HR- en salarisadministratie.
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
n.n.b.