435506-2025 - Resultaat
Nederland – Dienstverlening door ingenieurs – Overdrachtsdossier spooronderdoorgang Ecofactorij Apeldoorn
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Overdrachtsdossier spooronderdoorgang Ecofactorij Apeldoorn
Beschrijving: Het opstellen van een overdrachtsdossier t.b.v. het realiseren van een spooronderdoorgang op het traject Apeldoorn - Zutphen Zie de aanbestedingsdocumenten
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie de aanbestedingsdocumenten
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71300000 Dienstverlening door ingenieurs
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Realiseren overdrachtsdossier
Beschrijving: Zie aanbestedingsleidraad
Interne identificatiecode: 1